TÜRKİYE'NİN PRİVATE SERVER İP MERKEZİNE HOŞ GELDİNİZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN PRİVATE SERVER İP MERKEZİNE HOŞ GELDİNİZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Forumumuz Cashlenmiştir

2 posters
YazarMesaj
Co-Admin
Forum Kurucusu
Forum Kurucusu
Co-Admin

Forumumuz Cashlenmiştir 2nbt2eb Forumumuz Cashlenmiştir 2928yv6 Forumumuz Cashlenmiştir F4n0vm Mesaj Sayısı : 56
Erkek

Forumumuz Cashlenmiştir Empty
MesajKonu: Forumumuz Cashlenmiştir   Forumumuz Cashlenmiştir EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 10:51 am

Arkadaşlar Forumumuz Google Tarafından Cashlenmiştir Hayırlı Uğurlu Olsun Yakında .Com a Geçeceğiz Lütfen Sitemizi Yayalım Bundan Sizden Karlı Cıkacaksınız...

Forumumuz Cashlenmiştir Gaffurxj3h
http://www.ko-ipmerkezi.yetkin-forum.com/
EFENDy
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
EFENDy

Forumumuz Cashlenmiştir 2n6wym1 Forumumuz Cashlenmiştir Fefepv Forumumuz Cashlenmiştir 123ledf Mesaj Sayısı : 76
Erkek

Forumumuz Cashlenmiştir Empty
MesajKonu: Geri: Forumumuz Cashlenmiştir   Forumumuz Cashlenmiştir EmptySalı Haz. 29, 2010 2:48 pm

İsterseniz Ben kendi sitemi Play Station ile anlaşma yapoarak ps3 te Sitenizi Açtıırabilrsiniz.. ben play station y7etkilierriyle Play Station üzerinden mesajlaşarak kendi sitemi böle bi Karar alarak davet ettim siteyi inceliyerek bir kusur olmadığını görüp izin evriyorlar isterseniz sizede yapabilriim??

Forumumuz Cashlenmiştir
1 sayfadaki 1 sayfası